Işıltılı Karamel Saç Rengi

0
189
Işıltılı Karamel Saç Rengi
Bu yazıyı oylayın!

Saç boyası her kadının vazgeçilmezi olmaktadır. Bakımlı bayanların yanı sıra saçına beyaz düşmüş bayanlarında tek tercihi olan saç boyalarının, her rengi ve tonu bulunmaktadır. Fakat bilinmesi gerekir ki her renk her bayana yakışmaz ve her bayanda güzel bir görüntü sergilemez. Bu sebepten ötürü saç boyası rengi alırken bayanları ten rengi uyumuna çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Çok uzun süredir neredeyse moda haline gelen ve birçok bayanın tercih ettiği ışıltılı saç renkleri arasında bir renk var ki o renk gerçekten tartışmaya kapalı ve birçok tene yakışan bir renk olmaktadır.

Işıltılı Karamel İle Farkını Ortaya Koy

ışıltılı karamel saç rengi-1

Karamel saç renkleri oldukça avantajlı bir renk olmaktadır. Özellikle saça daha fazla ahenk katsın diye ışıltılı karamel çok hoş bir tondur. Işıltılı karamel, en çok buğday tenlilere yakışsa da başka tende olan bayanlarda rahatlık ile kullanabilirler. Özellikle sarışına yakın ten rengi olan ve sarışın olan bayanlarda da çok hoş durmaktadır. Saç rengi ile gözlerini ön plana çıkarmak isteyen bayanların en çok tercih ettikleri renklerin başında gelir. Özellikle saça çekilen fön sonrası veya maşa sonrası saçta bulunan ara ara aydınlık ton saça büyük bir ahenk kazandırır.

ışıltı karamel saç rengi-2

ışıltılı karamel saç rengi-3

ışıltılı karamel saç rengi-4

Evde Saç Boyamak Ve Püf Noktaları

Birçok bayan saç boyasını alarak evde kendisi boyamaktadır. Bu sayede hem ev ekonomisine katkı sağlamakta hem de kendi istedikleri rengi yakalayarak kendilerini mutlu etmektedirler. Evde saç boyarken alacağınız markanın kalitesi saçınız için oldukça önemlidir. Kötü markalı bir ürün ile saçlarınızı yıpratabilirsiniz. Bunun dışında saçınızı boyadıktan sonra yıkama süresini atlamamalısınız. Ve yıkama sonrası bakım kremini de sürmelisiniz. Zaten bakım kremi aldığınız boyanın kutusunun içinden çıkacaktır. Ayrıca bayanlar saç boyanızı hazırlarken içine bir yemek kaşığı kadar hakiki zeytin yağıda koyarsanız saçlarınız daha parlak olacaktır.


Facebook Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here